PROTEX30
Protex Agency - CleanMaster

 

Vážení obchodní partneři,

vítáme Vás na našich internetových stránkách.

Jsme relativně mladá společnost, i když název se datuje již od roku 1993. Máme výhodu více než 22leté praxe v úklidových službách a jsme rádi, že Vám tyto zde můžeme nabídnout.Vždy klademe důraz na vysokou kvalitu, profesionalitu a na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme komplexní služby v oblasti průmyslového úklidu a čištění, pravidelného úklidu interiérů a exteriérů i jednorázových a speciálních úklidů.

Společnost je pojištěna proti škodám způsobených při provozu. Bezúhonní a slušní zaměstnanci jsou naše priorita.

Používáme ekologicky šetrné úklidové prostředky.

Pravidelné i jednorázové úklidy jsou prováděny v dohodnutých periodách tzv. četnostech úklidu. Ty jsou vždy přizpůsobeny jednotlivým zákazníkům tak, aby vyhovovaly jejich přáním a potřebám a zároveň musí splňovat stanovené hygienické normy.

Technologie úklidu vychází z technické specifikace objektu (bezbariérové vstupy, členitost prostor, výtahy, úklidové komory apod.) a možností zákazníka (časové, prostorové aj.)

 

 

CYLEX
facebook
[Protex Agency - CleanMaster] [Služby] [Domácnosti] [Kanceláře] [Koberce+] [Hotely] [Postavební] [Malování] [Ceny] [Kontakt] [Reference] [Foto-Video] [FotoShop]
cleaning-service-3591146_960_720